Kõigepealt sai ta teate, et kõigile uutele uudiskirja tellijatele on e-poest esimene ost 20% soodsam.

Sellest oli tal sügavalt ükskõik. Selveris on iga päev mingi vein 20% soodsam - so what!

Mõni päev hiljem tuli Nudistilt kiri, kus olid juba pildid värvilistest vahuveinidest. Aga vahi-vahi, tuli välja, et need ei olnudki viinamarjadest tehtud! "Misasja? Nõmmel garaažis tehtud? Ei see pole võimalik," mõtles mees. Mõte ostmisest ja proovimisest käis hetkeks peast läbi, aga no  kuskile Nõmmele selleks minna küll ei viitsiks. 

Hakkas juba kirja kinni panema ja siis vaatab, et mingi joonistatud pilt on veel seal allpool. Väikses kirjas mõistujutt ka kõrval ja pidi ikka kõvasti pead murdma, et aru saada, et mis see point seal ikkagi on siis. Pildi pealt jäi selline mulje, et Nudist püüab alkoholiga vahuveini tarbimisest maalida süütut ja lõbusat kuvandit. Kõrval oli muidugi suurelt nupp, et "osta-osta su -20% soodustus kehtib viimast päeva!" 

Aga mis juhtus edasi?

Mees luges väikese teksti lõpuks välja: "Veel täna tehtud tellimused tuuakse tasuta koju ära". Assaa! Teine jutt, mõtles mees ja nentis, et teinekord võib tellida küll kui mingi pidu tulemas või jõulud äkki? Ei, naise sünnipäev! Aga no sinnani oli sel mehel veel aega. Las ta jääda. Oot, ei. Täna peab ju ostma muidu ei tooda enam koju! Nudisti uudiskiri oli ta juba konksu otsa saanud!

Mis te arvate kas ta tellis endale reklaamitud vahuveini kasti koju? Muidugi tellis! Alkoholireklaam on ju nii paganama vastupandamatu. Kas panete tähele, et kuigi soodustust võis kasutada ka mittealkohoolse toote jaoks, oli Nudist need vahuveinid talle niiviisi nina alla toppinud, et mees ei pannud muid asju tähelegi. 

Lugu pole veel läbi!

Soodushinnaga kast tuligi kohale. Kuller ei küsinud tippi ega mingit lisatasu. Ok, mingit Nudisti logoga nänni oli ka seal vahuveinide kõrvale kaasa pandud, aga see pole oluline. Kast jäi esialgu nurka naise sünnipäeva ootama. Esialgu. Õhtul otsustasid naisega ikkagi ühe pudeli ära proovida, kuna naine oli juba ammu tahtnud Nudisti vahuveini proovida.

Tagasiteed enam polnud. Mõlemale maitsesid Nudisti vahuveinid väga. Olgugi, et ka soodushinnaga on nad ikka 2 korda kallimad kui kollase sildiga magusad sovetskojed. Isegi Itaalia kraam ei huvitanud enam, isegi kui sel oli poes punane hind. On see tõesti võimalik, et paar reklaamkirja võivad inimeste harjumusi niiviisi muuta?

UUS VAHUVEIN?

Nädal möödas ja Nudistilt jälle kiri postkastis. Mees ei tahtnud endale esialgu tunnistada, et ta on lootusetult konksu otsas ja kahtles pikalt, kas hakkab seda üldse avama. Paar Nudisti pudelit oli veel külmkapis järel nii kui nii. Aga samas äkki on seal mingi naljakas joonistus või midagi?

Tegi siis ikkagi lahti ja oppaa! Mingit täiesti uut vahuveini pakuti müügiks. "Oot, mis mõttes?" ahhetas mees. "Ma ju tellisin juba segakasti, kas seal ei olnudki siis seda uut ka sees?" Aga tuleb välja, et Nudist oli ta ülekavaldanud, sest seda kõige uuemat vahuveini ei olnudki ta segakastis. Kiri väitis, et see on nii uus, et mitte keegi pole seda veel maitsnudki. "Hakka siis jälle tellima? Või ootan järgmise nädalani, et siis on soodsam äkki?", arutles mees endamisi. "Ei, ei, ei hakka ostma."

Enne kinni panemist loeb mees välja "Brut Organic". Mõtleb, et mis see huvitav tähendab siis, et kas see on siis nagu öko-champagne või mis? Järgmise asjana loeb ta #fakechampagne. Vererõhk tõuseb. Mis see uus jook on siis ikkagi? 

EESTI ESIMENE MAHE VAHUVEIN


RABARBRA BRUT ORGANIC 11% VOL

Tegelikult on see päris uudis. Me saimegi just valmis Eesti esimese maheda vahuveini.  Ja kuivõrd sa võtsid vaevaks siia alla välja rullida, siis oled sa üks esimestest, kes sellest nüüd teab.

Uus Rabarbra Brut Organic 11% vol  - kangem, kuivem ja nii sisult kui paberite järgi üleni mahe rabarberivahuvein. Valmistasime napid 1000 pudelit ning müüme seda esmajärjekorras ainult meie tõelistele fännidele ehk uudiskirja tellijatele.  Tellimusi hakkame vastu võtma alates esmaspäevast 5. augustist. 

Ehk telli Nudisti uudiskiri! Kui julged.